Lenka Turiničová

Inštruktorka jogy 2.stupňa a inštruktorka jogovej terapie, zakladateľka Štúdia jogy Pezinok - YOGA STUDIO LENKA. Vedie hodiny hatha jogy pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, hodiny relax jogy a lekcie jogovej terapie.

Na cestu Jogy ma život pripravoval už od detstva. Venovala som sa gymnastike a zaujímala som sa o filozofiu a východné učenia. Vyštudovala som mimoeurópsku etnológiu, veľa som cestovala po ázijských krajinách a vtedy som sa prvý krát stretla aj s jogou. V oveľa hlbšej forme si ma ale našla až neskôr, keď som pred pár rokmi vážne ochorela. Joga sa vtedy stala prostriedkom mojej životnej zmeny - pomohla mi prehĺbiť spojenie so Sebou aj nadobudnúť naspäť fyzické zdravie. Dnes je mojou osobnou cestou, aj životným poslaním. Svoje jogové poznanie v súčasnosti prehlbujem osobnou praxou i štúdiom na Karlovej Univerzite v Prahe, kde sa venujem štúdiu jogovej filozofie, etiky a terapie. 

Teším sa, že Vám môžem na hodinách odovzdávať to, čo som sama pomocou jogy získala a byť Vaším sprievodcom na Vašej osobnej jogovej ceste :) 

NAMASTE